advertisement
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
  1. Top | #1

شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.66
    تشکر شده 9 بار در 7 ارسال

آموزش کامل فعال کردن منوی فارسی در "آندروید "2.3.3/2.3.4/4.0.4

کاربرای عزیز گوشی خودم اکسپریا ری آندروید 4.0.3 با بیلدر 562 هستش خواستم روتش کنم راههای مختلفی رو رفتم بالاخره زبان فارسی گوشی حذف شد با همین روشی که در ذیل عرض میکنم خدمتتان ...فارسی شد البته باید گوشی شما روت شده باشد و گرنه از نرم افزار فارسی ساز استفاده نمایید
    از آونجایی که ویژگی زبان فارسی در تمام اندروید های نسخه 2.3 (Gingerbread) و 4 (Ice Cream Sandwich) وجود داره و این ویژگی از طرف شرکت سازنده در بعضی مناطق غیر فعال میشود ،تصمیم گرفتم آموزش فعال کردن این ویژگی رو بذارم تا مجبور به پیدا کردن نسخه خاورمیانه رام نباشید و بتونید نسخه های دیگه رو هم فارسی کنید.
    ملزومات:
    - گوشی حتما باید روت شده باشد.
    - Root Explorer نصب شده باشد.

این روش توسط خودم روی رام ICS 4.0.4 جهانی تست شده و جواب هم داده.

مراحل:
    1- Root Explorer را باز کرده و به مسیر System بروید.
    *اگر Root Explorer ندارید از
    [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند. برای عضویت کلیک کنید ...]دانلود نمایید
    2.روی گزینه Mount R/W کلیک کنید تا مطابق شکل به صورت Mount R/O دربیاد.انگشتتون رو روی فایل build.prop نگه دارید و گزینه Open in Text Editor رو انتخاب کنید.

کمی پایین تر مطابق شکل در قسمت Default values/Locales for the hiding language feature گزینه fa_IR رو حذف کنید.

بعد از اتمام حذف fa_IR کلید منو رو فشار داده و Save and Exit رو بزنید.
    حالا گوشی رو یک بار خاموش و روشن کنید.در این مرحله میبینید که گزینه فارسی در قسمت Language گوشی اضافه شده و میتونید زبان منو ها رو هم تغییر بدین.

[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند. برای عضویت کلیک کنید ...]

اینم نرم افزاری که رو گوشی نصب میشه و نیاز به روت هم نداره اینم تست کردم رو اکسپریا براححتی نصب شد[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند. برای عضویت کلیک کنید ...]

╗══════════════ ೋღ☃ღೋ══════════════╔
    ☼ پروردگارا به من آرامش ده تا بپذیرم آنچه را نمیتوانم تغییر دهم دلیری ده تا تغییر دهم آنچه را میتوانم تغییر دهم
    بینش ده تا تفاوت این دو را بدانم مرا فهم ده تا متوقع نباشم که دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند

برای جبران اشتباهات، به دوستانت همانقدر زمان بده که برای خودت فرصت قائل میشوی☼
    ╝══════════════ ೋღ☃ღೋ══════
    ════════╚

2. 2 کاربر مقابل از Admin S عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3153 (01-31-2014),a.N (01-19-2014)

3. Top | #2

شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.66
    تشکر شده 9 بار در 7 ارسال
    تشکر یادتون نره
    پروردگارا
    ما را مددکن تا دانش مان نه نردبانی باشد برای فزونی تکبر و غرور نه حلقه ای برای اسارت و نه دست مایه ای برای تجارت بلکه گامی باشد برای تجلی انسانیت و متعالی ساختن زندگی خود و دیگران
    ╗══════════════ ೋღ☃ღೋ══════════════╔
    ☼ پروردگارا به من آرامش ده تا بپذیرم آنچه را نمیتوانم تغییر دهم دلیری ده تا تغییر دهم آنچه را میتوانم تغییر دهم
    بینش ده تا تفاوت این دو را بدانم مرا فهم ده تا متوقع نباشم که دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند

برای جبران اشتباهات، به دوستانت همانقدر زمان بده که برای خودت فرصت قائل میشوی☼
    ╝══════════════ ೋღ☃ღೋ══════
    ════════╚

4. 2 کاربر مقابل از Admin S عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3153 (01-31-2014),a.N (01-19-2014)

کلمات کلیدی این موضوع